Zdjęcia do holenderskich, polskich i dokumentów wszystkich krajów (paszportu, para jazdy, itd.)

zdjęcia do paszportu

Wykonujemy zdjęcia do dowodu osobistego, prawa jazdy, paszportu, wizy, legitymacji, CV oraz innych dokumentów. Wykonujemy zdjęcia według oficjalnych wymogów Polski, Holandii i praktycznie wszystkich krajów świata. Cena pakietu 6 zdjęć wynosi     € 19,99.

Zdjęcia na juz. Specjalnie dla Was przyjezdzamy do studia: dodatkowy koszt poza zdjeciami do dokumentow wynosi 30 €.

 

Dodatkowo istnieje możliwość wydruku powiększonego zdjęcia do dokumentów w rozmarze 10x15 cm. Koszt takiego zdjecia wynosi 15 euro. Na miejscu jest ono drukowane.

 

Cena zawiera wykonanie zdjęć, obróbkę oraz natychmiastowe wywołanie. Możesz dodatkowo wybrać wykonanie makijażu (€ 39) lub umodelowania włosów (€ 39) do zdjęcia do dokumentu. Makijaż ten spełnia oficjalne wymogi do zdjęć do dokumentów. 

Umów się z nami na zdjęcie do dokumentu poniżej tej strony.

 

Wykonujemy zdjęcia do dokumentów również dla dzieci, niemowlaków i noworodków. Możesz skorzystać również z tej usługi podczas Twojej sesji u nas (np. w czasie sesji noworodkowej czy rodzinnej). 

Zdjęcia są kontrolowane w specjalistycznym oprogramowaniu. Dzięki temu dajemy gwarancję ze zdjęcie spełnia wszystkie wymogi. 

Wymagamy zapłaty z góry w przypadku umówienia się z Tobą  kiedy musimy specjalnie przyjechać do studia.Tutaj umówisz się z nami na wykonanie zdjęć do dokumentu

Opmerking: De met * gemarkeerde velden zijn verplicht.


Zdjęcia do paszportu i innych dokumentów

€ 25,00

€ 19,99

  • Beschikbaar