Jak działamy i Warunki Umowy w skrócie

Przeczytaj je koniecznie żeby nie było nieporozumień

 

 • Zależy nam na dobrej atmosferze oraz szacunku w studiu w czasie sesji oraz całej współpracy pomiędzy klientem a Polskim Fotografem w Holandii. Dzięki temu nie będziemy tylko miło wspominać sesję ale będziemy również cieszyć się pięknymi, udanymi zdjęciami. Dobra atmosfera, uśmiech, relaks są podstawą dobrej sesji.
 • W przypadku braku szacunku, tworzenia złej atmosfery, itd. ze strony klienta, jesteśmy zmuszeni do przedwczesnego zakończenia współpracy które nie będzie podlegało zwrotowi należności ani rekompensaty.
 • Klient ma obowiązek stosowania się do wszystkich zaleceń i instrukcji personelu Polskiego Fotografa w Holandii.
 • Żeby zarezerwować Twoją sesję zawsze wymagamy bezzwrotną zaliczkę.
 • Przyjdź koniecznie na czas na sesję. W przypadku spóźnienia się sesja oraz zaliczka przepadają.
 • Przełożenie sesji jest jednorazowo możliwe do 14 dni przed planowaną sesją. Przełożenie sesji krócej niż 14 dni przed planowaną sesją nie jest możliwe.
 • Sesje Ciążowe i Noworodkowe mogą jednorazowo zostać przełożone bez znaczenia jak długo przed planowaną sesją.
 • Anulowanie sesji oznacza utratę zaliczki.
 • Chcesz powiększyć wybrany pakiet zdjęciowy lub zarezerwować dodatkowe usługi jak profesjonalny makijaż, czesanie? Daj nam o tym znać jak najszybciej. My  powiększymy pakiet / dodamy usługę jak pozwoli nam na to grafik.
 • Chcesz zmniejszyć wybrany pakiet zdjęciowy lub zrezygnować z dodatkowych usług (jak profesjonalny makijaż, czesanie) które zamówiłeś/zamówiłaś? Powiadom nas o tym najpóźniej 14 dni przed Twoją planowaną sesją. Zmniejszenie pakietu zdjęciowego lub rezygnacja z dodatkowych usług przekazana krócej niż 14 dni przed planowaną sesją nie będą uwzględniane.
 • Fotograf dostarcza zdjęcia starannie wykonane oraz obrobione aparatura/oprogramowaniem wysokiej jakości. Fotograf bazuje na wieloletnim doświadczeniu oraz wiedzy. Mimo tego, Fotograf zwraca uwagę na fakt ze jakość, estetyka, jaskrawość, ostrość zdjęć, mimika, poza fotografowanych osób, itd. w dużym stopniu są uzależnione od bardzo wielu ‘zewnętrznych’ czynników takich jak: ogólne naświetlenie otoczenia (budynek, pogoda, itd.), ustawienie się osób w kościele oraz związany z tym dostęp do kadrowania/ujmowania osób, ustawienie osób, dostępnych atrybutów do sesji oraz ich estetyki, miny/mimika osób, zamknięte oczy, ustawienie się osób/ich poza, itd. Dodatkowo Fotograf informuje ze podczas uroczystosci (ślubu cywilnego, ślubu kościelnego, chrztu, komuni itd.). Fotograf nie ma możliwości instruowania/korygowania osób w celu osiągniecia lepszego zdjęcia.  
 • Twoją sesję oraz obróbkę graficzną wykonujemy według naszych wysokich standardów oraz artystycznego stylu na który się zgadzasz rezerwując u nas i widząc nasze portfolio. Poprawki zgłoszone przez Ciebie będą podlegały dodatkowym kosztom. Poprawki muszą być możliwe do zrealizowania pod względem technicznym/graficznym.
 • Nagrywanie, fotografowanie Twoja aparaturą w naszym studiu jest zabronione.
 • W czasie sesji mogą przebywać wyłącznie osoby które będą brały udział w sesji z ewentualną osoba towarzyszącą / opiekunem.
 • W przypadku stwierdzenia większej ilości osób biorących udział w sesji niż było podawane przy rezerwacji, zostanie zastosowany większy / odpowiedni pakiet. W przypadku stwierdzenia mniejszej ilości osób biorących udział w sesji niż było podawane przy rezerwacji, zarezerwowany pakiet zostanie niezmieniony.
 • W naszym studiu możesz skorzystać z profesjonalnej wizażystki oraz modelowania włosów za bardzo dobrą cenę. Zapytaj się o możliwości. Jeżeli chcesz sam(a) wykonać makijaż i czesanie to musisz to zrobić u siebie w domu.
 • Dostarczamy zdjęcia w wysokiej rozdzielczości do Ciebie drogą elektroniczną.
 • Twoje obrobione zdjęcia zostaną do Ciebie wysłane przez Internet w ciągu 3 tygodni od daty Twojego wyboru zdjęć. Spieszysz się? 
 • Nie udostępniamy nieobrobionych zdjęć. Możesz kupić wszystkie zdjęcia z Twojej sesji na naprawdę bardzo korzystnych warunkach. Zdjęcia te są poprawione i są w wysokiej rozdzielczości. Skontaktuj się z nami w tej sprawie.
 • Zachowujemy Twoje zdjęcia 1 miesiąc od daty sesji. Po tym okresie Twoje zdjęcia zostają definitywne usunięte z naszego systemu.
 • Bony upominkowe nie podlegają wymianie na środki pieniężne.

 

Jesteś (nie)zadowolony z usług Polskiego Fotografa w Holandii?

 

W przypadku niezadowolenia, uwag itd. daj nam szybko znać a postaramy się jak najszybciej i najlepiej rozwiązać sytuację.

 

Niszczenie reputacji

 

W przypadku negatywnej opinii która nie odzwierciedla jakości/poziomu naszych usług i ma na celu zepsucie naszej reputacji, jesteśmy zmuszeni do podjęcia kroków prawnych oraz będziemy domagać się sądownie odszkodowania za poniesione straty wywoływane zepsuciem naszej reputacji. 

 

W przypadku opinii z konta anonimowego/nieistniejącego/fake’owego/, gdzie szybko nie można stwierdzić tożsamości osoby wyrażającej opinię, jesteśmy zmuszeni do zlecenia identyfikacji osoby publikującej tą opinię wyspecjalizowanej firmie. Zwracamy uwagę na fakt że wszystkie koszty powiązane z tym dochodzeniem będą narzucane na osobę publikującą. Koszty te są z reguły bardzo wysokie oraz będą powiększone kosztami procesu prawnego oraz kosztami odszkodowania zepsucia reputacji.

Prawo autorskie

Jesteśmy  i pozostajemy właścicielem zdjęć i posiadamy wszystkie prawa do nich. Otrzymujesz od nas nieograniczone prawo prywatnego użytkowania zdjęć. W przypadku użytkowania zdjęć do celów komercyjnych/reklamowych musisz otrzymać od nas pisemną zgodę na to.

Odpowiedzialność

Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za Twoje mienie/własność w naszym studiu/podczas sesji. W przypadku tymczasowego powierzenia mienia/własności nam przez Ciebie powinieneś ubezpieczyć swoje mienie/własności we własnym zakresie.