Jak działamy i Warunki Umowy w skrócie

 • Żeby zarezerwować sesję zawsze wymagamy zaliczkę.
 • Przełożenie rezerwacji jest jednorazowo możliwe do 7 dni przed planowaną sesją. 
 • Przełożenie sesji na krócej niż 7 dni przed planowaną sesją oznacza utratę zaliczki. 
 • Anulowanie sesji jest możliwe do 7 dni przed planowaną sesją. Anulowanie sesji krócej niż 7 dni przed planowaną sesją oznacza utratę zaliczki.
 • Nie spóźnij się na sesję. W przypadku spóźnienia dłuższego niż 10 minut jesteśmy zmuszeni do anulowania sesji. Zaliczka przepada.
 • Twoją sesję oraz obróbkę graficzną wykonujemy według naszych wysokich standardów oraz artystycznego stylu na który się zgadzasz rezerwując u nas. Poprawki zgłoszone przez Ciebie będą podlegały dodatkowym kosztom.  
 • Nagrywanie, fotografowanie Twoja aparaturą w naszym studiu jest zabronione.
 • W naszym studiu możesz skorzystać z profesjonalnej wizażystki oraz modelowania włosów. Jeżeli chcesz sam(a) wykonać makijaż i czesanie to musisz to zrobić u siebie w domu. 
 • Twoje obrobione zdjęcia zostaną do Ciebie wysłane przez Internet w ciągu 3 tygodni od daty Twojego wyboru zdjęć. 
 • Nie udostępniamy nieobrobionych zdjęć. Możesz kupić wszystkie, obrobione, zdjęcia z Twojej sesji na bardzo korzystnych warunkach.
 • Zachowujemy Twoje zdjęcia 3 miesiące od daty sesji. Po tym okresie Twoje zdjęcia zostają usunięte. 
Download
Warunki Umowy w skrocie
Warunki Umowy w skrocie.JPG
JPEG-bestand 124.5 KB

Jak działamy i Warunki Usługi

Przeczytaj koniecznie nasze Warunki Umowy żeby uniknąć nieporozumień. Nasze Warunki są napisane bardzo konkretnie, krótko i czytelnie. Poświęć jedną minutę na nie. Dziękuje. I do zobaczenia u Polskiego Fotografa w Holandii.

 

Jako klient jesteś dla nas zawsze na pierwszym miejscu. Aby dostarczyć zdjęcia najwyższej jakości w jak najlepszej cenie stosujemy następujące warunki naszych usług:

Rezerwacja i płatność

Aby zarezerwować sesję zawsze wymagamy zaliczkę. Bez zaliczki nie dokonujemy rezerwacji. Resztę sumy zapłacisz w studiu w dniu sesji. Uregulowanie całkowitej sumy za sesję jest warunkiem dostarczenia zdjęć do Ciebie. 

Przełożenie sesji

Zarówno Ty jak i my mamy prawo do jednorazowego przełożenia daty/godziny sesji bez dodatkowych kosztów do tygodnia przed planowaną sesją. Jeżeli sesja ma zostać przełożona na krócej niż tydzień przed planowaną sesją, zaliczka całkowicie przepada.

Anulowanie sesji

Przy całkowitym anulowaniu sesji na krócej niż 7 dni przed planowaną sesją przez Ciebie zaliczka nie podlega zwrotowi. 

W dniu sesji

Umawiamy się dokładnie z Tobą na sesję, czyli: data, czas rozpoczęcia i końca sesji, miejsce, itp. Prosimy Ciebie o konieczne przybycie na czas. Każde spóźnienie z Twojej strony ma w konsekwencji ukrócenie czasu sesji którego nie rekompensujemy w żaden sposób. Sesja kończy się jak wcześniej ustalono przy rezerwacji. W niektórych przypadkach przedłużenie sesji jest możliwe za dodatkową opłatą. 

 

Podczas sesji w studiu mogą znajdować się tylko osoby które będą brały udział w sesji i osoby towarzyszące, które są niezbędne (czyli rodzice, opiekunowie, itp.). 

 

Nie wyrażamy zgody na robienie zdjęć lub filomowanie w czasie sesji. 

Wybór zdjęć

Po sesji otrzymujesz zdjęcia w celu ich wyboru do obróbki graficznej. Wybierasz ilość zdjęć według wybranego pakietu. Zdjęcia do wyboru dostarczane są elektronicznie. Wybór zdjęć musi nastąpić w ciągu dwóch tygodni od daty ich dostarczenia. Jeżeli w tym czasie nie wybierzesz zdjęć do obróbki, zrobimy to za Ciebie.

 

Otrzymujesz od nas przez Ciebie wybrane, graficznie starannie obrobione zdjęcia. Nieobrobionych zdjęć nie udostępniamy pod żadnym warunkiem. W przypadku kiedy życzysz sobie więcej zdjęć niż jest w pakiecie, masz do wyboru dwie możliwości na bardzo korzystnych warunkach:

 

1. Zakup wszystkich pozostałych zdjęć po ‘powierzchownej obróbce’; zdjęcia są docinane, ulepszany jest kontrast, itp. 

2. Zakup pojedynczych zdjęć bardzo starannie graficznie obrabianych.

Nasz styl, obróbka, standardy

Twoje zdjęcia wykonujemy i obrabiamy według naszych wysokich standardów i wymogów. Przy tym stosujemy nasz artystyczny styl i poprawki które uważamy za stosowne/konieczne. Zawierając umowę z nami zgadzasz się z naszym stylem, standardami i wymogami które będą zastosowane przy Twoich zdjęciach. Oznacza to również że każda poprawka zdjęć zgłoszena przez Ciebie będzie podlegała dodatkowej obróbce i z tym związanymi kosztami.

Dostarczenie obrobionych zdjęć

Twoje zdjęcia dostarczamy elektronicznie. Dostarczanie zdjęć na USB/Pendrivie jest możliwe za dodatkową opłatą. Zdjęć nigdy nie drukujemy ponieważ jest wiele firm takich jak Kruidvat, Hema, itp. które mogą to wykonać o wiele taniej od nas.

 

Najczęściej udaje nam się dostarczyć zdjęcia szybko do klienta. Ale zachowujemy sobie prawo do dostarczenia zdjęć do 3 tygodni od dostarczenia numerów wybranych zdjęć przez Ciebie. Musisz pamiętać o tym że staranna graficznie obróbka wymaga czasu i poświęcenia oraz że są okresy dużego ruchu w naszym studiu. 

 

Zdjęcia zachowujemy 3 (trzy) miesiące w naszej bazie danych od daty dostarczenia ich do klienta. Dlatego prosimy o zgłoszenie się po dodatkowe zdjęcia w ciągu maksymalnie 3 (trzech) miesięcy. Po tym okresie Twoje zdjęcia zostają definitywnie usunięte

 

Jesteś (nie)zadowolony z usług Polskiego Fotografa w Holandii?

Dajemy całe serce, energię i talent dla Ciebie w naszym studiu. Klienci wychodzą od nas bardzo zadowoleni. Świadczą o tym opinie o nas na Facebook ’u i Google’u. Wielu klientów poleca nas oraz powraca wiele razy do nas. W przypadku kiedy jesteś niezadowolony z naszych usług poinformuj nas o tym niezwłocznie. Zrobimy wszystko co w naszej mocy żebyś był zadowolony.

 

Ale również informujemy Ciebie o następującym. Bardzo cenimy Twoje uwagi, opinie. W przypadku negatywnych opinii które nie odzwierciedlają jakości/poziomu naszych usług i psują naszą renomę jesteśmy zmuszeni do podjęcia kroków prawnych oraz będziemy domagać się sądownie odszkodowania poniesionych strat wywoływanych zepsuciem naszej reputacji. 

 

W przypadku opinii z kont anonimowych, nieistniejących/fake’owych/gdzie szybko nie można stwierdzić tożsamości osoby wyrażającej opinię jesteśmy zmuszeni do zlecenia identyfikacji osoby publikującej tą opnie wyspecjalizowanej firmie której zadaniem jest ustalenie

tożsamości tej osoby. Zwracamy uwagę na fakt  że wszystkie koszty powiązane z tym dochodzeniem będą narzucane na osobę publikującą. Koszty te są z reguły bardzo wysokie (kilka tysięcy do kilkadziesiąt tysięcy  Euro) oraz będą powiększone kosztami procesu prawnego oraz kosztami odszkodowania zepsucia reputacji. 

Prawo autorskie

Jesteśmy  i pozostajemy właścicielem zdjęć i posiadamy wszystkie prawa do nich. Otrzymujesz od nas nieograniczone prawo prywatnego użytkowania zdjęć. W przypadku użytkowania zdjęć do celów komercyjnych/reklamowych musisz otrzymać od nas pisemną zgodę na to.

Odpowiedzialność

Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za Twoje mienie/własność w naszym studiu/podczas sesji. W przypadku tymczasowego powierzenia mienia/własności nam przez Ciebie powinieneś ubezpieczyć swoje mienie/własności we własnym zakresie.SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

Aneta Chocholak & Kamil Górak

aneta@polskifotografwholandii.com

TELEFON: 06-40996166

 

ADRES:

Pleinweg 236A

3083 EZ Rotterdam 

( na szybie jest napisane Fotoshoot Rotterdam )

www.PolskiFotografwHolandii.com 

Dane do przelewu:    

nazwa firmy/odbiorcy PolskiFotografwHolandii 

numer konta NL29 ABNA 0440 6084 73