Jak działamy i Warunki Umowy w skrócie

Przeczytaj je koniecznie żeby nie było nieporozumień 

 

 • Żeby zarezerwować Twoją sesję zawsze wymagamy bezzwrotną zaliczkę.
 • Przyjdź koniecznie na czas na sesję. W przypadku spóźnienia się sesja oraz zaliczka przepadają.
 • Przełożenie sesji jest jednorazowo możliwe do 14 dni przed planowaną sesją. Przełożenie sesji krócej niż 14 dni przed planowaną sesją nie jest możliwe.
 • Sesje Ciążowe i Noworodkowe mogą jednorazowo zostać przełożone bez znaczenia jak długo przed planowaną sesją.
 • Anulowanie sesji oznacza utratę zaliczki.
 • Chcesz powiększyć wybrany pakiet zdjęciowy lub zarezerwować dodatkowe usługi jak profesjonalny makijaż, czesanie? Daj nam o tym znać jak najszybciej. My  powiększymy pakiet / dodamy usługę jak pozwoli nam na to grafik.
 • Chcesz zmniejszyć wybrany pakiet zdjęciowy lub zrezygnować z dodatkowych usług (jak profesjonalny makijaż, czesanie) które zamówiłeś/zamówiłaś? Powiadom nas o tym najpóźniej 14 dni przed Twoją planowaną sesją. Zmniejszenie pakietu zdjęciowego lub rezygnacja z dodatkowych usług przekazana krócej niż 14 dni przed planowaną sesją nie będą uwzględniane.
 • Twoją sesję oraz obróbkę graficzną wykonujemy według naszych wysokich standardów oraz artystycznego stylu na który się zgadzasz rezerwując u nas. Poprawki zgłoszone przez Ciebie będą podlegały dodatkowym kosztom. Poprawki muszą być możliwe do zrealizowania pod względem technicznym/graficznym.
 • Nagrywanie, fotografowanie Twoja aparaturą w naszym studiu jest zabronione.
 • W czasie sesji mogą przebywać wyłącznie osoby które będą brały udział w sesji z ewentualną osoba towarzyszącą / opiekunem.
 • W przypadku stwierdzenia większej ilości osób biorących udział w sesji niż było podawane przy rezerwacji, zostanie zastosowany większy / odpowiedni pakiet. W przypadku stwierdzenia mniejszej ilości osób biorących udział w sesji niż było podawane przy rezerwacji, zarezerwowany pakiet zostanie niezmieniony.
 • W naszym studiu możesz skorzystać z profesjonalnej wizażystki oraz modelowania włosów za bardzo dobrą cenę. Zapytaj się o możliwości. Jeżeli chcesz sam(a) wykonać makijaż i czesanie to musisz to zrobić u siebie w domu.
 • Dostarczamy zdjęcia w wysokiej rozdzielczości do Ciebie drogą elektroniczną.
 • Twoje obrobione zdjęcia zostaną do Ciebie wysłane przez Internet w ciągu 3 tygodni od daty Twojego wyboru zdjęć. Spieszysz się? Za dodatkową opłatą € 29 dostarczymy do Ciebie obrobione zdjęcia w ciągu 3 dni roboczych.
 • Nie udostępniamy nieobrobionych zdjęć. Możesz kupić wszystkie zdjęcia z Twojej sesji na naprawdę bardzo korzystnych warunkach. Zdjęcia te są poprawione i są w wysokiej rozdzielczości. Skontaktuj się z nami w tej sprawie.
 • Zachowujemy Twoje zdjęcia 3 miesiące od daty sesji. Po tym okresie Twoje zdjęcia zostają definitywne usunięte z naszego systemu.
 • Bony upominkowe nie podlegają wymianie na środki pieniężne. 

 


Download
Warunki Umowy
Warunki Umowy.pdf
Adobe Acrobat document 99.5 KB

Jesteś (nie)zadowolony z usług Polskiego Fotografa w Holandii?

Dajemy całe serce, energię i talent dla Ciebie w naszym studiu. Klienci wychodzą od nas bardzo zadowoleni. Świadczą o tym opinie o nas na Facebook ’u i Google’u. Wielu klientów poleca nas oraz powraca wiele razy do nas. W przypadku kiedy jesteś niezadowolony z naszych usług poinformuj nas o tym niezwłocznie. Zrobimy wszystko co w naszej mocy żebyś był zadowolony.

 

Ale również informujemy Ciebie o następującym. Bardzo cenimy Twoje uwagi, opinie. W przypadku negatywnych opinii które nie odzwierciedlają jakości/poziomu naszych usług i psują naszą renomę jesteśmy zmuszeni do podjęcia kroków prawnych oraz będziemy domagać się sądownie odszkodowania poniesionych strat wywoływanych zepsuciem naszej reputacji. 

 

W przypadku opinii z kont anonimowych, nieistniejących/fake’owych/gdzie szybko nie można stwierdzić tożsamości osoby wyrażającej opinię jesteśmy zmuszeni do zlecenia identyfikacji osoby publikującej tą opnie wyspecjalizowanej firmie której zadaniem jest ustalenie

tożsamości tej osoby. Zwracamy uwagę na fakt  że wszystkie koszty powiązane z tym dochodzeniem będą narzucane na osobę publikującą. Koszty te są z reguły bardzo wysokie (kilka tysięcy do kilkadziesiąt tysięcy  Euro) oraz będą powiększone kosztami procesu prawnego oraz kosztami odszkodowania zepsucia reputacji. 

Prawo autorskie

Jesteśmy  i pozostajemy właścicielem zdjęć i posiadamy wszystkie prawa do nich. Otrzymujesz od nas nieograniczone prawo prywatnego użytkowania zdjęć. W przypadku użytkowania zdjęć do celów komercyjnych/reklamowych musisz otrzymać od nas pisemną zgodę na to.

Odpowiedzialność

Nie ponosimy żadnej odpowiedzialności za Twoje mienie/własność w naszym studiu/podczas sesji. W przypadku tymczasowego powierzenia mienia/własności nam przez Ciebie powinieneś ubezpieczyć swoje mienie/własności we własnym zakresie.