Jak działamy i Warunki Usługi

Jako Klient jesteś dla nas zawsze na pierwszym miejscu. Aby dostarczyć Tobie zdjęcia najwyższej jakości w jak najlepszej cenie stosujemy następujące warunki usług:

 

 • Twoje zdjęcia wykonujemy i obrabiamy według naszych wysokich standardów i wymogów. Przy tym stosujemy nasz artystyczny styl i poprawki które uważamy za stosowne/konieczne. Zawierając z nami umowę zgadzasz się z naszym stylem, naszymi standardami i wymogami które zastosujemy przy Twoich zdjęciach. Oznacza to również że każda poprawka zdjęć zgłoszenia przez Ciebie będzie podlegała dodatkowej obróbce i z tym związanymi kosztami.
 • Aby zarezerwować Twoją sesję wymagamy zaliczkę. Bez tej zaliczki nie dokonujemy rezerwacji. Resztę sumy zapłacisz w studiu w dniu sesji. Uregulowanie całkowitej sumy za sesję jest warunkiem dostarczenia zdjęć do Klienta.
 • Zarówno Klient jak i Polski Fotograf w Holandii mają prawo do jednorazowego przełożenia daty/godziny sesji bez dodatkowych kosztów. Przy całkowitym anulowaniu Twojej sesji zaliczka nie podlega zwrotowi.
 • Otrzymujesz od nas przez Ciebie wybrane, graficznie starannie obrobione zdjęcia. Nieobrobionych zdjęć nie udostępniamy pod żadnym warunkiem.
 • Nie wyrażamy zgody na robienie zdjęć lub filomowanie przez Klienta w czasie sesji.  
 • Jeżeli chcesz dokupić dodatkowe, starannie graficznie obrobione zdjęcia to jest taka możliwość. Jest również możliwość wykupienia wszystkich, lekko obrobionych (poprawa kontrastu, docinka, itp.) zdjęć  z Twojej sesji za niedużą cenę. Skontaktuj się z nami w tej sprawie.
 • Umawiamy się dokładnie na Twoją sesję, czyli: data, czas rozpoczęcia i końca sesji, miejsce. Prosimy Ciebie o przybycie na czas. Każde spóźnienie z Twojej winy ma w konsekwencji ukrócenie czasu trwania Twojej sesji którego nie rekompensujemy w  żaden sposób. Sesja kończy się jak wcześniej ustalono przy rezerwacji. W niektórych przypadkach przedłużenie sesji jest możliwe za dodatkową opłatą.
 • Twoje zdjęcia dostarczamy Tobie elektronicznie w wysokiej rozdzielczości przez WeTransfer. Dostarczanie zdjęć na USB/Pendrivie jest możliwe za dodatkową opłatą. Zdjęć nigdy nie drukujemy ponieważ jest wiele firm takich jak Kruidvat, Hema, itp. które mogą to wykonać o wiele taniej od nas. 
 • Polski Fotograf w Holandii  jest i pozostaje właścicielem zdjęć i posiada wszystkie prawa do nich. Klient otrzymuje nieograniczone prawo prywatnego użytkowania zdjęć. W przypadku użytkowania zdjęć do celów komercyjnych/reklamowych przez Klienta wymagana jest pismena zgoda Polskiego Fotografa w Holandii.
 • Twoje zdjęcia zachowujemy 3 miesiące w naszej bazie danych od daty dostarczenia ich do Ciebie. Dlatego prosimy o zgłoszenie się po dodatkowe zdjęcia w ciągu maksymalnie 3 miesięcy. Po tym okresie Twoje zdjęcia zostają definitywnie usunięte
 • Polski Fotograf w Holandii dostarcza obrobione zdjęcia w ciągu czterech tygodni od daty sesji. Polski Fotograf w Holandii ma prawo do dodatkowego przedłużenia terminu dostawy zdjęć. 
 • Polski Fotograf w Holandii nie ponosi żadnej odpowiedzialności za mienie/własność Klienta w studiu lub podczas sesji. W przypadku tymczasowego powierzenia mienia/własności przez  Klienta Polskiemu Fotografowi w Holandii, Klient powinien ubezpieczyć swoje mienie/własności we własnym zakresie.
 • W przypadku niewykorzystania lub anulowania (części) zarezerwowanych usług lub produktów u nas przez Klienta, Klient nie otrzymuje kompensacji lub zwrotu pieniędzy.


Polski Fotograf w Hadze zaprasza na wszystkie możliwe sesje zdjęciowe. Nasze haskie studio jest bardzo obszerne.