Jak działamy i Warunki Usługi

Jako Klient jesteś dla nas zawsze na pierwszym miejscu. Aby dostarczyć Tobie zdjęcia najwyższej jakości w jak najlepszej cenie stosujemy następujące warunki usług:

 

 • Aby zarezerwować Twoją sesję wymagamy zaliczkę całkowitej sumy Twojej sesji. Bez tej zaliczki nie dokonujemy rezerwacji. Resztę sumy zapłacisz gotówką w studiu. 
 • Możesz jednorazowo przełożyć Twoją sesję na inną datę/godzinę. Przy całkowitym anulowaniu Twojej sesji zaliczka nie podlega zwrotowi.
 • Otrzymujesz od nas przez Ciebie wybrane zdjęcia które są starannie, graficznie obrobione. Nieobrobionych zdjęć nie udostępniamy.
 • Jeżeli chcesz dokupić dodatkowe zdjęcia to jest taka możliwość.  Również te dodatkowe zdjęcia są starannie obrabiane graficznie. Chcesz kupić wszystkie zdjęcia z Twojej sesji? W wielu przypadkach możemy zaoferować Tobie wszystkie zdjęcia za niedużą cenę. Skontaktuj się z nami w tej sprawie.
 • Umawiamy się dokładnie na Twoją sesję, czyli: data, czas rozpoczęcia i końca sesji, miejsce. Prosimy Ciebie o przybycie na czas. Każde spóźnienie z Twojej winy ma w konsekwencji ukrócenie czasu trwania Twojej sesji którego nie rekompensujemy w  żaden sposób. Sesja kończy się jak wcześniej ustalono przy rezerwacji. W niektórych przypadkach przedłużenie sesji jest możliwe za € 40 za godzinę. 
 • Twoje zdjęcia dostarczamy Tobie elektronicznie w wysokiej rozdzielczości przez WeTransfer. Dostarczanie zdjęć na USB/Pendrivie jest możliwe za dodatkową opłatą 15 euro.
 • Twoje zdjęcia wykonujemy i obrabiamy według naszych wysokich standardów i wymogów. Przy tym stosujemy nasz artystyczny styl i poprawki które uważamy za stosowne/konieczne. Zawierając z nami umowę zgadzasz się z naszym stylem, naszymi standardami i wymogami które zastosujemy przy Twoich zdjęciach. Oznacza to również że każda poprawka zdjęć zgłoszenia przez Ciebie będzie podlegała dodatkowej obróbce i z tym związanymi kosztami.
 • Polski Fotograf w Holandii  jest i pozostaje właścicielem zdjęć i posiada wszystkie prawa do nich. Polski Fotograf w Holandii ma prawo użyć kilka zdjęć z sesji Klienta do publikacji na internecie, mediach socjalnych, reklamach itp. do promocji własnej działalności. Prawo do publikacji dotyczy również strony www.Fotoshoot-Rotterdam.Com która należy do Polskiego Fotografa w Holandii.
 •  Zarówno Klient jak i Polski Fotograf w Holandii mają prawo do jednorazowego przełożenia daty/godziny sesji bez dodatkowych kosztów. 
 • Rezerwacja sesji zdjęciowej następuje tylko i wyłącznie po wpłaceniu zaliczki lub przedpłacie całkowitej sumy w Euro na nasze konto firmy PolskiFotografwHolandii, numer konta NL29 ABNA 0440 6084 73 
 • Twoje zdjęcia zachowujemy maksymalnie 3 miesiące w naszej bazie danych od daty dostarczenia ich do Ciebie. Dlatego prosimy o zgłoszenie się po dodatkowe zdjęcia w ciągu maksymalnie 3 miesięcy.

  Rezerwacja jest definitywna dopiero po otrzymaniu zaliczki na koncie Polskiego Fotografa w Holandii. Dlatego prosimy o niezwłoczną wpłatę           

  zaliczki od momentu ustalenia daty sesji. Zaliczka nie podlega zwrotowi w przypadku anulowania sesji lub nie zjawienia sie na czas na sesję.

 

  Drugą część sumy sesji Klient płaci po sesji zdjęciowej, przed dostarczeniem zdjęć Klientowi. Uregulowanie całkowitych kosztów sesji jest       

  warunkiem dostarczenia zdjęć do Klienta.

 

  Polski Fotograf w Holandii dostarcza zdjęcia w ciągu od  dwóch do czterech  tygodni od daty sesji. Polski Fotograf w Holandii ma prawo do   

  dodatkowego przedłużenia terminu dostawy zdjęć. 

 

  Zdjęcia zawsze są dostarczane bez loga i z logiem Polskiego Fotografa w Holandii

 

Polski Fotograf w Holandii lub Klient wybiera najładniejsze i najbardziej odpowiednie zdjęcia dla  Klienta z sesji które zostają jakościowo obrobione tak żeby każde z nich można było powiesić na ścianie. Polski Fotograf w Holandii sam ocenia co nadaje się do poprawienia. Tylko bardzo widoczne szczegóły sa usuwane lub poprawiane. Nie każdy najmniejszy szczegół.

 

Polski Fotograf w Holandii nie ponosi żadnej odpowiedzialności za mienie/własność Klienta w studiu lub podczas sesji. W przypadku tymczasowego powierzenia mienia/własności przez  Klienta Polskiemu Fotografowi w Holandii, Klient powinien ubezpieczyć swoje mienie/własności we własnym zakresie.

 

 

Niewykorzystana część pakietu, np. kiedy Klient wykorzysta tylko część zdjęć w danym pakiecie, nie podlega zwrotowi w postaci pieniężnej.

 

Polski Fotograf w Holandii lub Klient decyduje jakie zdjęcia zostaną wybrane i dostarczone Klientowi z sesji.

 

Polski Fotograf w Holandii gwarantuje różnorodność, szeroką reprezentatywności sesji w dostarczonym do Klienta pakiecie oraz wysoką jakość zdjęć oraz ich obróbki.  

 

Za jakość wydruku zdjęć nie opowiadamy. Wydruk zdjęć jest robiony przez firmę zewnętrzną.

 

 

Zakaz robienia zdjęć lub filomowania w czasie sesji.  

 Polski Fotograf w Hadze zaprasza na wszystkie możliwe sesje zdjęciowe. Nasze haskie studio jest bardzo obszerne.

Wybrałeś/wybrałaś Pakiet ............................................  za € ...................... 

  • + nieograniczony wynajem atrybutów                 za € ...................... 
  • + profesjonalny makijaż                                             za € ......................
  • rzęsy                                                                                za € ......................
  • + profesjonalne czesanie                                            za € ......................
  • +  dojazd                                                                            za € ......................
  • + inne produkty/usługi                                               za € ......................

                                                                                                         Razem € ............................        

 

 • Jesteśmy umówieni na sesję dnia .........................................   / godzina ......................................  Twoja sesja potrwa (łącznie z wybranymi przez Ciebie opcjami jak np. makijaż) do godziny .............................  Przedłużenie Twojej sesji kosztuje € 40 za godzinę.
 • Dla Twojej rezerwacji wymagamy wpłaty 25% zaliczki całkowitej sumy Twojej sesji zdjęciowej (oraz ewentualnych dodatków jak wynajem atrybutów, itp). Bez zaliczki niestety nie dokonujemy rezerwacji. Pozostałe 75% sumy zapłacisz gotówką u fotografa w dniu sesji.
  • W Twoim przypadku zaliczka wynosi € .................. którą prosimy wpłacić na konto                                                                              PolskiFotografwHolandii, numer konta NL29 ABNA 0440 6084 73  z dopiskiem daty i godziny Twojej sesji.
  • Zapłata gotówką w studiu wynosi: € .................. 
 • Możesz jednorazowo przełożyć termin sesji bez dodatkowych kosztów. W przypadku całkowitego anulowania sesji przez Ciebie zaliczka przepada.
 • Otrzymasz od nas mnóstwo graficznie starannie obrobionych, przez Ciebie wybranych, zdjęć w Twoim pakiecie. Nieobrobionych zdjęć z Twojej sesji nie dostarczamy.
 • Możesz dokupić dodatkowe, graficznie obrobione, zdjęcia z Twojej sesji za € 10 za sztukę. Chcesz wszystkie zdjęcia z Twojej sesji? Najczęściej jest to możliwe na bardzo korzystnych warunkach. Skontaktuj się z nami w tej sprawie.
 • Prosimy o przyjście do naszego studia na czas. Spóźnienie z Twojej strony skróci czas Twojej sesji. 
 • Zdjęcia otrzymasz elektronicznie przez WeTransfer. Dostarczenie zdjęć na USB/Pendrive jest możliwe za dodatkową opłatą € 15. Wydruk zdjęć wykonujesz we własnym  zakresie.