Sesja Sezonowa

 

Profesjonalna, Oryginalna, Twoja Osobista Sesja

 

   Stylizacje, Atrybuty & Scenerie, Suknie, Makijaż & Modelowanie Włosów, Bony Upominkowe

 

 

Nazywam się Aneta Chocholak. Jestem Fotografem i właścicielem Polskiego Fotografa w Holandii. Twoja Sesje będzie u mnie miłym, bardzo ciekawym doświadczeniem które pozostanie na Pięknych Zdjęciach na zawsze.

 

twoj fotograf

 

Polski Fotograf w Holandii wyróżnia się jakością, pomysłowością oraz największym wyborem Różnych, Fascynujących Lokalizacji, Atrybutów, Gadżetów, Sukni do Sezonowych w Holandii. 

 

 

Najważniejszą rzeczą u nas jest to że to Ty indywidualnie wybierasz swoją Tematykę, Styl, Scenerię, itd. My nie narzucamy tego Tobie w przeciwieństwie do innych fotografów. U nas masz pełną swobodę i przeogromny wybór.

 

 

Oczywiście możesz liczyć na nasz Profesjonalizm, Oryginalne Propozycje oraz Pokierowanie w czasie Sesji.

 

 

 

Twoja Sesja Zawiera bardzo wiele:

 

 

  • Sesję przez bardzo doświadczoną Fotografkę, w Profesjonalnym, Funkcjonalnym, Szeroko Wyposażonym, Komfortowym Studiu lub w Plenerze. Fotografka nie tylko bardzo dobrze wykona Twoją Sesję ale również poprowadzi/poinstruuje Ciebie/Was w celu uzyskania pięknych zdjęć (pozowanie, ustawienie się, ubranie, itd.)

 

  • Twój Partner, Twoja Rodzina bierze udział w Sesji bez Dodatkowych Kosztów

 

  • Sesja również w Weekend możliwa bez dodatkowych kosztów

 

 

  • Twoja Sesja zawiera Pakiet Starannie, Profesjonalnie Retuszowanych Zdjęć w Wysokiej Rozdzielczości; Zdjęcia są ‘Jak z Okładki Magazynu’.

kobieta choinka
para kominek
przygotowanie modelki


para sylwester
świąteczny klimat
dziecko wielkanoc


rodzina choinka